gezocht op: Internationale organisaties

Europees Parlement

Created on Monday, 20 November 2023   »internationale organisaties

Raad van Europa

Created on Monday, 20 November 2023   »staatsinrichting

Europese Raad

Created on Monday, 20 November 2023   »internationale organisaties

Europese Commissie

Created on Tuesday, 14 November 2023   »internationale organisaties

Europese Unie

Created on Friday, 10 November 2023   »internationale organisaties

Algemene Vergadering van de VN

Created on Friday, 10 November 2023   »internationale organisaties

Amnesty International

Created on Thursday, 09 November 2023   »internationale organisaties

Internationaal Gerechtshof

Created on Wednesday, 01 November 2023   »internationale organisaties

Veiligheidsraad van de VN

Created on Wednesday, 01 November 2023   »internationale organisaties

UNHCR

Created on Tuesday, 24 October 2023   »internationale organisaties

UNHRC (Mensenrechtenraad)

Created on Tuesday, 24 October 2023   »internationale organisaties

UNESCO

Created on Monday, 23 October 2023   »internationale organisaties

Arabische Liga

Created on Wednesday, 18 October 2023   »internationale organisaties

UNICEF

Created on Tuesday, 10 October 2023   »internationale organisaties

Verenigde Naties

Created on Tuesday, 10 October 2023   »internationale organisaties

ASEAN

Created on Monday, 25 September 2023   »internationale organisaties

ECOWAS

Created on Monday, 18 September 2023   »staatsinrichting

AU

Created on Monday, 18 September 2023   »staatsinrichting

OAS

Created on Monday, 18 September 2023   »staatsinrichting

BRICS

Created on Wednesday, 30 August 2023   »internationale organisaties
AlgemeenInternationale organisatiesMilieu en klimaatOorlog & vredeParlementRechtsstaat